Nasz Zespół

Poznajcie nas!

 

Łukasz Banasik – Dyrektor zarządzający Ośrodkiem Neurorehabilitacji.

Pracuje jako fizjoterapeuta od kilkunastulat. Większość swojego doświadczenia zawodowego zdobywałem w szpitalach i klinikach we Włoszech, pracując z pacjentami z problemami neurologicznymi. W swojej pracy wykorzystuje metody IBITA BOBATH i PNF. Obecnie jestem również neurofizjoterapeutą w Klinice Budzik w Warszawie. Praca fizjoterapeuty daj mi wiele radości i satysfakcji. Prywatnie interesuje się lotnictwem komercyjnym i sportami siłowymi.

 

Aleksandra Bogusz – jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracuję z pacjentami neurologicznymi. Podczas terapii skupiam się na tym, żeby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do swojego codziennego życia. W pracy wykorzystuję metody takie jak PNF czy IBITA Bobath. Staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach.

Karolina Mulak – jestem absolwentką Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego, w pracy najważniejsza jest dla mnie współpraca z pacjentem i wspólne dążenie do osiągnięcia jak najlepszych efektów rehabilitacji. Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

 

Sylwia Grudzień – Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Interesuję się neurologią i w tym kierunku się dokształcam i rozwijam. W swojej pracy wykorzystuję metodę PNF. Podczas terapii bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie pozytywnej relacji i współpracy z pacjentem. W wolnych chwilach, jako mama, zagłębiam wiedzę na temat psychologii dziecka i wychowania w duchu Pozytywnej Dyscypliny, co bardzo pomaga mi zrozumieć drugiego człowieka.

 

Katarzyna Szczęsna – Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii, specjalność neuropsychologia i psychologia kliniczna na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Obecnie podnoszę moje umiejętności na studiach podyplomowych z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii na SWPS w Warszawie. Należałam do zespołu w projekcie „Nowa jakość życia”, gdzie głównie zajmowałam się pracą z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Podczas tego doświadczenia podniosłam też moje umiejętności w zakrasie pracy z osobami znajdującymi się w kryzysach. Jestem otwarta na nowe doświadczenia. Pragnę ciągle rozwijać swoje umiejętności. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam pomoc drugiej osobie.

Karolina Małocha – Jestem absolwentką kierunku Logopedia z audiologią na UMCS Lublin.  Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich w dyscyplinie językoznawstwo, specjalność: logopedia. Prowadzę badania naukowe z zakresu wpływu środowiska wychowawczego na rozwój mowy, co stanowi swoiste novum w logopedii. Zawodowo diagnozuję i prowadzę terapie logopedyczne dzieci i dorosłych zwłaszcza z całościowymi zaburzeniami rozwoju, schorzeniami neurologicznymi oraz schorzeniami neuropsychiatrycznymi. Jestem osobą ambitną i cierpliwą, oddaną swojej pracy, z której uczyniłam swoje pasję. Do pacjentów podchodzę z pełnym profesjonalizmem.

Emilia Pogoda – jestem absolwentką studiów magisterskich z logopedii z audiologią, pedagogiki opiekuńczej z terapią pedagogiczną oraz studiów podyplomowych z zakresu Neurologopedii. W październiku 2017 roku uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki.

Prowadzę diagnozę i terapię neurologopedyczną dzieci i dorosłych, fascynuje mnie wczesna interwencja logopedyczna. Jestem zwolenniczką holistycznego i empatycznego podejścia do dziecka/pacjenta oraz jego opiekunów. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez krajowych i zagranicznych specjalistów.