Nasz Zespół

Poznajcie nas!

 

Łukasz Banasik – Dyrektor zarządzający Ośrodkiem Neurorehabilitacji.

Pracuje jako fizjoterapeuta od kilkunastulat. Większość swojego doświadczenia zawodowego zdobywałem w szpitalach i klinikach we Włoszech, pracując z pacjentami z problemami neurologicznymi. W swojej pracy wykorzystuje metody IBITA BOBATH i PNF. Obecnie jestem również neurofizjoterapeutą w Klinice Budzik w Warszawie. Praca fizjoterapeuty daj mi wiele radości i satysfakcji. Prywatnie interesuje się lotnictwem komercyjnym i sportami siłowymi.

 

Aleksandra Bogusz – jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracuję z pacjentami neurologicznymi. Podczas terapii skupiam się na tym, żeby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do swojego codziennego życia. W pracy wykorzystuję metody takie jak PNF czy IBITA Bobath. Staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach.

Karolina Mulak – jestem absolwentką Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego, w pracy najważniejsza jest dla mnie współpraca z pacjentem i wspólne dążenie do osiągnięcia jak najlepszych efektów rehabilitacji. Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

Patrycja Surma – jestem młodą fizjoterapeutką, ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, gdzie nadal aktywnie działam w Akademickim Związku Sportowym. W przeszłości  współpracowałam z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji jako instruktor. Praca fizjoterapeuty sprawia mi ogromną radość i daje motywację do rozwoju, aby coraz lepiej pomagać pacjentom.

Olga Letkiewicz-Ryłów – Ukończyłam kierunek Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Podczas studiów zaczęłam pracować jako fizjoterapeuta dziecięcy w jednym z lubelskich przedszkoli. 

Przez wiele lat mieszkałam w Warszawie co pomogło mi pracować ze znanymi w Polsce autorytetami w dziedzinie fizjoterapii dziecięcej, a to dodatkowo wzbogaciło moje podejście do mojej pracy.

 Ukończyłam kursy: Integracja Sensoryczna I i II stopnia, kurs NDT-Bobath, kinezytaping w pediatrii, trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci.

Dzieci, które do mnie trafiają, mają zazwyczaj od kilku tygodni do kilku lat. Skutecznie pomogłam już wielu dzieciom z problemami w rozwoju motorycznym, zajmuję się również wadami postaw u dzieci oraz wszelkimi problemami integracji sensorycznej (nadwrażliwość dotykowa, problemy ze zmyłem równowagi, problemy z koncentracją).

Pomagam również dzieciom, które cierpią z powodu otyłości.


Katarzyna Szczęsna – Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii, specjalność neuropsychologia i psychologia kliniczna na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Obecnie podnoszę moje umiejętności na studiach podyplomowych z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii na SWPS w Warszawie. Należałam do zespołu w projekcie „Nowa jakość życia”, gdzie głównie zajmowałam się pracą z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Podczas tego doświadczenia podniosłam też moje umiejętności w zakrasie pracy z osobami znajdującymi się w kryzysach. Jestem otwarta na nowe doświadczenia. Pragnę ciągle rozwijać swoje umiejętności. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam pomoc drugiej osobie.

Karolina Małocha – Jestem absolwentką kierunku Logopedia z audiologią na UMCS Lublin.  Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich w dyscyplinie językoznawstwo, specjalność: logopedia. Prowadzę badania naukowe z zakresu wpływu środowiska wychowawczego na rozwój mowy, co stanowi swoiste novum w logopedii. Zawodowo diagnozuję i prowadzę terapie logopedyczne dzieci i dorosłych zwłaszcza z całościowymi zaburzeniami rozwoju, schorzeniami neurologicznymi oraz schorzeniami neuropsychiatrycznymi. Jestem osobą ambitną i cierpliwą, oddaną swojej pracy, z której uczyniłam swoje pasję. Do pacjentów podchodzę z pełnym profesjonalizmem.

Emilia Pogoda – jestem absolwentką studiów magisterskich z logopedii z audiologią, pedagogiki opiekuńczej z terapią pedagogiczną oraz studiów podyplomowych z zakresu Neurologopedii. W październiku 2017 roku uzyskałam tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki.

Prowadzę diagnozę i terapię neurologopedyczną dzieci i dorosłych, fascynuje mnie wczesna interwencja logopedyczna. Jestem zwolenniczką holistycznego i empatycznego podejścia do dziecka/pacjenta oraz jego opiekunów. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez krajowych i zagranicznych specjalistów.