Ośrodek Neuorehabilitacji wznawia swoje działanie!

 
Kochani Pacjenci!
 
Z ogromną radością informujemy, że Ośrodek Neurorehabilitacji od dnia 04.05.2020 r. wznawia swoje działanie! 
 
Doskonale wiemy, jak istotna jest rehabilitacja dla pacjentów z problemami neurologicznymi, dlatego podjęliśmy decyzję o jak najszybszym powrocie do pracy, aby móc pomagać pacjentom w ich codziennej walce o zdrowie. W trosce o naszych podopiecznych powzięliśmy wszelkie niezbędne środki i działania, aby w najbezpieczniejszy i zorganizowany sposób udzielać pomocy oraz kontynuować rehabilitację.
 
Mając wzgląd na nasze wspólne bezpieczeństwo, każdy Pacjent oraz jego opiekunowie będą musieli stosować się do nowo przyjętych zasad:
 
1. Pacjent, u którego zauważono objawy jakiejkolwiek infekcji (katar, kaszel, duszności, gorączka, dreszcze) nie może zostać przyjęty na terapię w Ośrodku Neurorehabilitacji.
 
2. Na terenie Ośrodka nie może przebywać jednocześnie więcej niż 3 Pacjentów.
 
3. Każdy Pacjent rozpoczynający terapię obowiązany jest do wcześniejszego umycia i dezynfekcji rąk oraz zmiany ubioru i obuwia.
 
4. Przy wejściu dokonujemy pomiaru temperatury ciała każdego pacjenta i opiekuna, następnie dezynfekcja.
 
5. Rodzice bądź opiekuni nie mogą przebywać razem z Pacjentem podczas przeprowadzania terapii.
 
Informujemy także, że koszty wszystkich terapii pozostają bez zmian, niemniej jednak do ceny wizyty jesteśmy zmuszeni doliczyć koszt zakupu niezbędnych środków ochrony indywidualnej (20zł/os.).
 
Pamiętajcie o tym, że jeśli jesteście chorzy lub zwyczajnie czujecie się kiepsko – #zostańciewdomach!
 
To dla nas bardzo ważne, dbajmy o siebie nawzajem i bądźmy odpowiedzialni.
 
Doskonale rozumiemy, że sytuacja jest cały czas bardzo napięta i stresogenna, ale musimy nauczyć się żyć i działać w nowej rzeczywistości. Jednakże, jeśli jeszcze nie czujecie się na siłach lub macie obawy, prosimy o kontakt w momencie, kiedy będziecie czuli się gotowi na kontynuację rehabilitacji.
 
My jesteśmy dla Was!
 
Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania – prosimy o kontakt.
 
Do szybkiego zobaczenia! 
 
 
Skip to content