osrodekneurorehabilitacji.pl

Poznaj nasz Zespół

DSC 7431 3 scaled e1625495902525 229x300 1 1 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Łukasz Banasik

Dyrektor zarządzający Ośrodkiem Neurorehabilitacji.

Pracuje jako fizjoterapeuta od kilkunastu lat. Większość swojego doświadczenia zawodowego zdobywałem w szpitalach i klinikach we Włoszech, pracując z pacjentami z problemami neurologicznymi. W swojej pracy wykorzystuje metody IBITA BOBATH i PNF. Praca fizjoterapeuty daj mi wiele radości i satysfakcji. Prywatnie interesuje się lotnictwem komercyjnym i sportami siłowymi.

DSC 7510 scaled e1625496272332 234x300 1 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Aleksandra Bogusz

Koordynator ds. Fizjoterapii

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracuję z pacjentami neurologicznymi. Podczas terapii skupiam się na tym, żeby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do swojego codziennego życia. W pracy wykorzystuję metody takie jak PNF czy IBITA Bobath. Staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach.

fizjoterapeuci Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce
0001 9058582175 20211001 104452 0000 5 300x267 1 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Izabela Tuczapska

 Jestem absolwentką magisterskich studiów fizjoterapeutycznych Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych w dziedzinie fizjoterapii. Zajmuję się terapią niemowląt, dzieci i młodzieży metodą Vojty, diagnostyką wcześniaków i niemowląt metodą Prechtla oraz trójpłaszczyznową terapią stóp. Aktualnie poszerzam swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zawodowej z najmłodszymi pacjentami. Każde dziecko i jego rodzic/opiekun podczas prowadzonej przeze mnie terapii jest traktowany indywidualnie oraz profesjonalnie.

DSC 7583 scaled e16254964374h19 265x300 1 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Margerita Rozsa Wróbel

Studia licencjackie ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, opartym na jego potencjale. Moją pasją zawodową jest studiowanie rozwoju dziecka, dlatego też stale pogłębiam swoją wiedzę, podnoszę kwalifikacje i umiejętności.Zajęcia z dziećmi dają mi dużo satysfakcji i przyjemności z wykonywanego zawodu.Narzędziem mojej pracy  są metody takie jak NDT Bobath i PNF oraz duża dawka motywacji.

DSC 7445 1 scaled e16254967h14155 262x300 1 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Sylwia Grudzień

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Interesuję się neurologią i w tym kierunku się dokształcam i rozwijam. W swojej pracy wykorzystuję metodę PNF. Podczas terapii bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie pozytywnej relacji i współpracy z pacjentem. W wolnych chwilach, jako mama, poszerzam swoją wiedzę na temat psychologii dziecka i wychowania w duchu Pozytywnej Dyscypliny, co bardzo pomaga mi zrozumieć drugiego człowieka.

20210928 140149 0000 1 244x300 1 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Adrian Rudziński

Pracę fizjoterapeuty rozpocząłem w 2013 roku, zajmując się pacjentami neurologicznymi w Lubartowskim szpitalu. Od 2017 roku doskonaliłem się pod okiem specjalistów rehabilitacji w szpitalu MSWiA w Warszawie. W fizjoterapii kieruję się przede wszystkim kompleksowością oraz holistycznym podejściem do pacjenta. Prywatnie interesuje się chowem oraz terapią z udziałem alpak.

Erik Shtaihervaldt Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Erik Shtaihervaldt

W pracy fizjoterapeutycznej zawsze szukam skutecznej rehabilitacji i tworzę pozytywną atmosferę podczas terapii. Staram się podchodzić do pacjenta w sposób indywidualny, korzystając ze współpracy w zespole fizjoterapeutycznym, aby uzyskać jak najlepsze efekty leczenia dla pacjenta. Lubię pracę w zespole i zdobywam doświadczenie podczas pracy z pacjentami neurologicznymi.

PSYCHOLOG Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce
Katarzyna Szczesna Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Katarzyna Szczęsna

Jestem absolwentką studiów magisterskich z Psychologii, specjalność Neuropsychologia i Psychologia kliniczna, specjalistą z zakresu Psychosomatyki i Somatopsychologii oraz Certyfikowanym Terapeutą Ręki. Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Klubie Samopomocy, na Oddziałach Dziennych oraz projektach realizujących zadania z zakresu terapii i rehabilitacji psychologicznej i usług specjalistycznych. W Ośrodku zajmuję się działaniami terapeutycznymi i treningami funkcji, które mają na celu redukcję objawów zaburzeń poznawczych i emocjonalnych. Udzielam wsparcia i pomocy psychologicznej. W pracy wykorzystuję odpowiednie podejście do pacjentów, które cechuje elastyczność, otwartość i umiejętność słuchania. Jestem osobą, która stale chce się rozwijać i podnosić poziom swoich kwalifikacji. Dobro drugiego człowieka stawiam na pierwszym miejscu. Największym motywatorem dla mnie jest to, gdy widzę efekty swojej pracy.

LOGOPEDA Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce
Weronika Trzeciak Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Weronika Trzeciak

Logopeda, pedagog specjalny. Jestem Absolwentką studiów na kierunku pedagogika specjalna o specjalności logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.  Od 2019 była aktywnym uczestnikiem Koła Naukowego Logopedii przy Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach metodycznych. Wykorzystuje holistyczne metody – to znaczy staram się jak najbardziej podążać za dzieckiem, aby zbudować z nim relację opartą na zaufaniu. Indywidualnie podchodzę do każdej osoby, potrzebującej wsparcia.

RECEPCJA Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

Sylwia i Natalia

Sylwia Natalia Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce