POZNAJ NASZE USŁUGI

Moc wiedzy, siła wspólnego działania, droga do pełni życia.

Zapewniamy holistyczną opiekę i fizjoterapię dla Pacjentów z urazami neurologicznymi. 

Oferujemy turnusy rehabilitacyjne z wykorzystaniem terapii robotycznej. 

TERAPIA ROBOTYCZNA

Terapia robotyczna w rehabilitacji to innowacyjna metoda wykorzystująca zaawansowane technologie, takie jak LOKOMAT, do wspomagania procesu powrotu do sprawności fizycznej i funkcjonalności u osób z różnego rodzaju zaburzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi lub po urazach.

TURNUSY REHABILITACYNE

Turnusy rehabilitacyjne to rehabilitacja stacjonarna. Jej celem jest pomóc pacjentom w powrocie do pełnej sprawności fizycznej i funkcjonalności po przebytej chorobie, urazie, operacji lub innym zdarzeniu medycznym. W Ośrodku Neurorehabilitacji zapewniamy indywidualny plan terapeutyczny, terapie różnorodne, takie jak: fizjoterapia, terapia mowy, terapia psychologiczna oraz inne specjalistyczne terapie, które mogą być wymagane w zależności od stanu pacjenta, regularne sesje terapeutyczne, opiekę medyczną, edukację pacjenta, monitorowanie postępów.

DSC01458 Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce

FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia może być stosowana w leczeniu wielu schorzeń, takich jak kontuzje sportowe, choroby neurologiczne, problemy ortopedyczne, schorzenia reumatyczne, a także w rehabilitacji po operacjach. Warto skonsultować się z fizjoterapeutą, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości fizyczne, aby uzyskać indywidualny plan leczenia i rehabilitacji.

ZAKWATEROWANIE

Zapewniamy Pacjentom oraz ich Opiekunom przebywającym na turnusach rehabilitacyjnych komfortowe apartamenty dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. oraz transport medyczny.

misja
ośrodka Neurorehabilitacji

Misja Ośrodka Neurorehabilitacji to zapewnienie kompleksowej opieki i wsparcia pacjentom z uszkodzeniami neurologicznymi w celu poprawy ich jakości życia, funkcji fizycznych, emocjonalnych i społecznych. Misja Ośrodka Neurorehabilitacji polega na zapewnieniu kompleksowej, holistycznej i indywidualnej opieki, która umożliwia pacjentom osiągnięcie jak najwyższej możliwej jakości życia i niezależności po przebytym urazie neurologicznym.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta. 

 

Umów się już dziś na konsultację u specjalistów Ośrodka Neurorehabilitacji.

Zadzwoń:

+48 501 751 311

AdRES

TURKA, UL. KLONOWA 33
20-258 TURKA

TELEFON

+48 501 751 311

E-mail

sekretariat@osrodekneurorehabilitacji.pl